Pre viac info scrollujte dole

Perníková chalúpka ako

Naša chalúpka nie je postavená z perníkov. A nenachádza sa v strede hlbokého lesa. No inak je úplne ako tá z rozprávky. Snáď vás nesklame, že vašu rodinku budeme vítať my a nie ježibaba.

Interiér je zariadený v štýle chalúpkova, ale ponúka všetky moderné výhody, vrátane WiFi. Ponúkame 4 spálne (1×3, 1×2, 1×4 a priechodnú 1×3), dve WC, veľkú spoločenskú miestnosť s krbom, TV a plne zariadený kuchynský kút.

-> Zisti cenu a dostupnosť

O kuchynský riad nie je núdza. Varenie a lá Jamie Oliver nečakajte, samozrejmosťou je ale chladnička s mrazničkou, indukčná štvorplatnička, elektrická rúra, mikrovlnka či rýchlovarná kanvica. A pre chalúpkových nadšencov je k dispozícii aj klasická piecka na tuhé palivo.

V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút a WC, druhé WC je situované samostatne. Ďalší sprchovací kút, WC a práčka je v exteriéri a v prípade väčšieho počtu návštevníkov je sprístupnené.

Vieme zapožičať aj potreby pre bábätká. Priamo v objekte vieme zabezpečiť odbornú relaxačnú alebo rehabilitačnú masáž.

Kapacita
12 osôb

Spoločenské
akcie

Na dvore je altánok s vonkajším posedením, krbom a hojdačky pre deti aj dospelých. Pre deti je pripravená aj šmykľavka a rebrík a tiež spoločenské hry k zapožičaniu. Požičať vieme aj gril či gulášový kotlík. V osobitnej herni sú okrem stolného tenisu aj šípky.

Našou novinkou je kúpacia kaďa pod holým nebom s vírivkou a perličkou pre 6 osôb. Relax v nej si môžete užívať celoročne, keďže má vlastný ohrev. Kaďu poskytujeme za poplatok.

Parkovisko má kapacitu 6 áut, z toho tri zaparkujete pred chalupou a zvyšok v uzamykateľnom osvetlenom dvore.

Altánok s hojdačkami

Herňa so stolným tenisom