Pre viac info scrollujte dole

Skoro ako

Útulný apartmán na poschodí (prístup nie je bezbarierový) pre 6 plus 2 osoby. Ide o samostatný objekt, ktorý má s chalúpkou spoločný dvor, ale vlastné vonkajšie posedenie.

Je možné prenajať si ho spolu s Perníkovou chalúpkou (vieme poskytnúť ubytovanie až pre 20 osôb) alebo samostatne. Nachádzajú sa v ňom dve trojlôžkové spálne, každá má TV. Samozrejmosťou je WiFi. V spoločenskej miestnosti s kuchynským kútom je rozťahovací gauč, ktorý môže slúžiť aj ako prístelka pre 2 osoby.

-> Zisti cenu a dostupnosť

V rámci kuchynského vybavenia nájdete chladničku, plynovú štvorplatničku, rýchlovarnú kanvicu a ostatné veci, ktoré bežne potrebujete.

Odkladací priestor je vyriešený tak, aby ste všetky veci schovali do veľkej skrine na chodbe. WC sa nachádza v rámci kúpeľne so sprchovacím kútom.

Vieme zapožičať vybavenie pre bábätká, spoločenské hry a tiež kopu športových pomôcok, vrátane bicyklov.

Kapacita
8 osôb

Kľudnejšia
atmosféra

V areáli je altánok s vonkajším posedením a krbom a drevené hojdačky pre deti aj dospelých. Pre deti je pripravená šmykľavka a rebrík a tiež spoločenské hry k zapožičaniu. Požičať vieme aj gril či gulášový kotlík. V osobitnej herni sú okrem stolného tenisu aj šípky.

Našou novinkou je kúpacia kaďa pod holým nebom s vírivkou a perličkou pre 6 osôb. Relax v nej si môžete užívať celoročne, keďže má vlastný ohrev. Kaďu poskytujeme za poplatok.

Parkovisko má kapacitu 6 áut, z toho tri zaparkujete pred chalupou a zvyšok v uzamykateľnom osvetlenom dvore.

Altánok s hojdačkami

Herňa so stolným tenisom